fbpx
Site logo

Najlepszy lumpeks we Wrocławiu w roku 2022 – gdzie warto iść?

Gdzie jest najlepszy lumpeks we Wrocławiu? Przeczytaj wywiad ze sklepem Margo SecondHand, poznaj opinie innych klientów, znajdź we wpisie kod rabatowy i ruszaj na lumpeksowe łowy! 😍

Skorzystaj z poniższych przycisków i zobacz najlepszy lumpeks we Wrocławiu 👇

Margo - ul. Ładna 16 - Najlepszy Lumpeks we Wrocławiu

margo ładna wrocław
Ocena społeczności
/5
5/5

Sklep Margo znajduje się na ul. Ładnej 16 we Wrocławiu. 

Asortyment jest różnorodny i wywieszony kategoriami. Począwszy od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, po pościel, biżuterię czapki i apaszki.

W sklepie dostępna jest również odzież sezonowa, w zależności od pory roku. Zimą można tu kupić m.in. gogle, rękawice, kombinezony i czapki narciarskie, a latem stroje kąpielowe, materace, kapoki, pianki i wiele innych.

Nowy towar dostarczany jest w każdą środę i rzeczy są wycenione. W ostatnie dni przed dostawą, czyli w poniedziałek i wtorek można kupić rzeczy w cenach 7-9 zł/szt.

Sklep otwarty jest w tygodniu w godz. 10-18, a w soboty 10-16.

SecondHandy: Kto stoi za sklepem Margo SecondHand?

Małgorzata Zielińska: Sklep Margo tworzą wszyscy nasi pracownicy, którzy są grupą i pracują zespołowo. Oczywiście są też kierowniczki, które czuwają nad wszystkim 🙂

SH: Skąd pomysł na otwarcie sklepu? Jakie były jego początki?

MZ: Pierwszy nasz sklep  we Wrocławiu otworzyliśmy w 2006 roku na ul. Dworcowej. Sklep Margo na ul. Ładnej był naszym czwartym punktem sprzedażowym (w Słupsku w tym czasie mieliśmy dwa punkty). Do otwarcia sklepu skłoniło nas wzrastające zainteresowanie odzieżą z „drugiej ręki”. Ludzie przestali się wstydzić odwiedzać tego typu sklepy.

SH: Jak wygląda taki “typowy” dzień z życia sklepu?

MZ: W dzień wymiany rano następuje całkowita wymiana towaru, generalne sprzątanie, a później dzień jak każdy inny, czyli sprzedaż, doradzanie klientom, dbanie o porządek i komfort odwiedzających nas osób.

SH: Jakie ciekawostki związane są z Waszym sklepem?

MZ: Ciekawostką z życia naszego sklepu (ale nie na ul. Ładnej, tylko na Kilińskiego) było kręcenie kilku odcinków do serialu ,,Dzielnica strachu”, który jest emitowany na TV4. Na ul. Ładnej możemy pochwalić się z kolei odwiedzinami bardzo znanych aktorów.

SH: Co jest Waszą “super-mocą”? Za co klienci lubią Was najbardziej?

MZ: Za co lubią nas klienci? To pytanie najlepiej skierować do nich 🙂 Staramy się cały czas, aby towar był dobrej jakości – podejmujemy współpracę z nowymi dostawcami. Na bieżąco informujemy klientów za pomocą naszej strony na Facebooku o czekających na nich ,,perełkach” lub ewentualnych zmianach w systemie sprzedaży. Uważamy, że to co nas wyróżnia to cotygodniowa 100% wymiana towaru.

SH: Jakie są Wasze plany na to miejsce? Co jeszcze chcielibyście zrobić?

MZ: Będziemy dbali, aby towar był zróżnicowany i spełniał wymagania klientów. W tym roku przeprowadziliśmy już generalny remont, aby zakupy były u nas przyjemniejsze. Cały czas się rozwijamy i uczymy, aby podnosić jakość naszych usług.

Kod Rabatowy - Najlepszy Lumpeks we Wrocławiu

Specjalnie dla naszej społeczności i czytelników bloga sklep Margo SecondHand na ul. Ładnej 16 we Wrocławiu przygotował jednorazowy rabat na zakupy w wysokości 10% 🧡 Pokaż ten post i poniższy kod na telefonie i skorzystaj z jednorazowej 1O% zniżki na drugą, tańszą rzecz. Rabat obowiązuje od 05.04.23 do 11.04.23 r.

Kod rabatowy: Ranking-SecondHandy-4 

Więcej informacji o sklepie znajdziecie na jego profilu w naszej Wyszukiwarce 👇

Jeśli wpis Ci się podobał, udostępnij go znajomym!

Facebook
LinkedIn
Pinterest

Poprzednie wpisy na blogu:

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments