fbpx
Site logo

SecondHandy.com.pl to platforma internetowa oferująca holistyczne rozwiązania marketingowe dla sklepów z odzieżą używaną.

Nasza misja to umożliwienie każdemu sklepowi dotarcia do szerokiej bazy klientów i zwiększenie ich zysków dzięki efektywnemu wykorzystaniu narzędzi internetowych. Od zaawansowanej wyszukiwarki sklepów po różnorodne pakiety promocyjne, oferujemy kompleksową obsługę skierowaną na zwiększenie Twojej widoczności w sieci. 

Oferujemy również profesjonalne usługi graficzne, analizę aktywności w mediach społecznościowych i zarządzanie reklamami, aby każdy aspekt Twojego biznesu był zoptymalizowany. 

❤️ USŁUGI WEWNĘTRZNE

Zadbamy o lepszą widoczność i promocję Twojego sklepu na naszej mapie SecondHandy.com.pl oraz w naszych kanałach (grupy na Facebooku, Instagram, Blog). 

🔥 USŁUGI ZEWNĘTRZNE

Kompleksowo zaopiekujemy się widocznością Twojego sklepu w Internecie, wykorzystując m.in. Google/FB/IG Ads czy optymalizując wizytówkę Google Moja Firma.

Przetestuj współpracę z nami przez 3 miesiące za darmo!

Oferta obejmuje wybrane usługi. Zapisz się, żeby poznać szczegóły.

USŁUGI WEWNĘTRZNE

Promocja sklepu na mapie i w społeczności SecondHandy.com.pl

📌 Popraw widoczność swojego sklepu w Internecie, dzięki obecności w największej w Polsce wyszukiwarce sklepów z używaną odzieżą. Twój sklep może wyświetlać się w czołówce wyników na mapie wyszukiwanej w ciągu roku ponad 5 mln razy. Reklamuj swój sklep również za pomocą ogłoszeń w naszych lokalnych grupach na Facebooku zrzeszających ponad 100 tys. osób z całej Polski.

Audyt SEO i optymalizacja profilu sklepu na SecondHandy.com.pl

🔍 Oferujemy kompleksową analizę słów kluczowych, optymalizację treści i grafik, a także raporty efektywności. Aż 80% ruchu na SecondHandy.com.pl pochodzi z organicznych wyszukiwań Google. Optymalizacja profilu Twojego sklepu przekłada się na więcej potencjalnych klientów.

Indywidualna publikacja o sklepie w naszych mediach społecznościowych​

🗨️ Przygotowujemy koncepcję i treść wpisu dotyczącego Twojego sklepu i publikujemy go na naszym Instagramie lub w naszych grupach na Facebooku. Całość może zostać wsparta również płatną reklamą. W ten sposób masz szansę dotrzeć do tysięcy zainteresowanych osób z Twojego miasta.

Reklama sklepu na blogu SecondHandy.com.pl​

📝 Wpisy na blogu są inwestycją długoterminową, dzięki której potencjalni klienci mogą odkrywać Twój sklep przez cały rok. Nasza oferta obejmuje pisanie, redagowanie i publikację wpisów na blogu o charakterze edukacyjnym lub wizerunkowym, które z pewnością zaciekawią Twoich potencjalnych klientów.

Film reklamujący sklep wraz z publikacją w naszych kanałach

📽️ Krótkie filmiki (tzw. reels) są aktualnie jedną z najefektywniejszych form promocji w mediach społecznościowych. Odwiedzimy Twój sklep i zadbamy o to, żeby Twój sklep zyskał nowych fanów – od nagrania w Twoim sklepie, przez profesjonalny montaż, aż po publikację i promocję na naszym Instagramie.

Zobacz sklepy, które nam już zaufały!

USŁUGI ZEWNĘTRZNE

Stworzenie, optymalizacja i prowadzenie wizytówki Google Moja Firma

📑Prowadzenie wizytówki Google stanowi idealne uzupełnienie Twojego profilu na mapie SecondHandy. Nie tylko zakładamy dla Ciebie nową wizytówkę w Google Moja Firma, ale również możemy przejąć i usprawnić zarządzanie Twoimi istniejącymi profilami. Oferujemy zarówno jednorazowe działania optymalizacyjne, jak i subskrypcyjną formę współpracy, w ramach której regularnie monitorujemy i aktualizujemy parametry Twojej wizytówki. Niezależnie od tego, czy masz jeden sklep, czy kilkanaście lokalizacji, zajmiemy się profesjonalnym zarządzaniem Twoimi wizytówkami. 

Prowadzenie reklamy sklepu za pomocą Google Ads i Social Media Ads

📢 Oferujemy kompleksowe usługi reklamowe, dopasowane do potrzeb i możliwości Twojego biznesu. Możemy zająć się promocją Twojego sklepu za pomocą reklamy Twojego profilu w wyszukiwarce, wizytówki Google Moja Firma, jak i kreatywnych postów, wykorzystując reklamy Google, Facebooka oraz Instagrama. Nasza oferta obejmuje przygotowanie jednorazowej kampanii, ale również działania dlugoterminowe.

Audyt aktywności sklepu w Social Media

📊 Przeprowadzimy analizę aktywności Twojego sklepu w mediach społecznościowych – zarówno na Instagramie, Facebooku jak i w grupach Facebookowych. Analizując zaangażowanie użytkowników, pozwolimy Ci zrozumieć, które treści są najbardziej skuteczne i w jaki sposób można je optymalizować. Monitoring liczby opublikowanych postów i interakcji może również dostarczyć informacji na temat tego, jak aktywność na platformach społecznościowych wpływa na ogólną widoczność marki. Całą analizę podsumujemy rekomendacjami działań, które mogą zwiększyć zasięg i zaangażowanie. 

Fotografia lokalu i asortymentu

📸 Zdjęcia Twojego sklepu w Internecie to podstawowy element przyciągający uwagę potencjalnych klientów, w mediach społecznościowych oraz w wyszukiwarkach Google i SecondHandy, warto zadbać aby były one odpowiednią wizytówką. Możemy również zorganizować profesjonalną sesję zdjęciową Twojego asortymentu w stylu fashion, jak i artystycznym, we współpracy ze stylistkami, wizażystkami oraz modelami. Będą to świetne materiały do wykorzystania w Twoich mediach społecznościowych czy fizycznych reklamach (ulotki, plakaty, banery). 

Branding i grafika

🎨 Odkryj nasze profesjonalne usługi graficzne specjalnie dla sklepów z odzieżą używaną. Od tworzenia unikatowych logotypów, które podkreślą indywidualny charakter Twojego biznesu, przez kompleksową identyfikację wizualną z dbałością o każdy szczegół, aż po projektowanie wizytówek, które staną się Twoją wizytówką w świecie biznesu. Nie zatrzymujemy się tylko na podstawach – oferujemy również szeroki wachlarz innych usług graficznych, takich jak banery reklamowe, materiały promocyjne i grafiki na media społecznościowe.

Nieco więcej o SecondHandy

Największa mapa sklepów i wydarzeń z drugiej ręki

Ponad 5 mln. wyszukiwań strony w ostatnim roku

Kompleksowa promocja Twojego sklepu w sieci

Ponad 100 tys. użytkowników w grupach na Facebooku

Przetestuj przez 3 miesiące za darmo!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!