search kopia

Pomoc

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Ogólne

Świetne pytanie!

Zachęcamy do odwiedzenia strony Jak to działa, aby uzyskać więcej informacji.

Jasne, jak najbardziej!

Napisz do nas na: kontakt@secondhandy.com.pl

Absolutnie!

Zawsze pracujemy nad tworzeniem partnerstw, z głównym naciskiem na wnoszenie większej wartości do naszej społeczności.

Firmy i osoby zainteresowane byciem partnerami SecondHandy mogą wysłać do nas e-mail, aby rozpocząć rozmowę: kontakt@secondhandy.com.pl

Płatności

Akceptujemy Stripe, PayPal i Przelewy24.

Absolutnie! Wystarczy odwiedzić obszar Subskrypcje na pulpicie nawigacyjnym konta, wyświetlić subskrypcję, którą chcesz zmienić i zmienić plan.

Subskrypcje można anulować w dowolnym momencie, przechodząc do zakładki Subskrypcje na stronie konta i klikając przycisk „Anuluj”.

Jeśli chcesz również, aby Twoje konto zostało usunięte z naszej platformy, wyślij nam e-mail: kontakt@secondhandy.com.pl

Konto

Po zalogowaniu się do SecondHandy możesz uzyskać dostęp do wszystkich obszarów swojego konta, klikając swoją nazwę użytkownika w obszarze menu lub klikając ten bezpośredni link.

Po zalogowaniu się do SecondHandy możesz zmienić swoje hasło, klikając ten bezpośredni link.

Jeśli jesteś wylogowany z SecondHandy, możesz zmienić swoje hasło, klikając link „Resetuj hasło” na stronie logowania.

Subskrypcje można anulować w dowolnym momencie, przechodząc do zakładki Subskrypcje na stronie konta i klikając przycisk „Anuluj”.

Jeśli chcesz również, aby Twoje konto zostało usunięte z naszej platformy, wyślij nam e-mail: kontakt@secondhandy.com.pl

Ogłoszenia

Użytkownicy zalogowani do SecodHandy mogą wystawiać recenzje na stronach ogłoszeń, aby pomóc innym podejmować bardziej świadome decyzje.

W ramach recenzji użytkownicy mogą przesyłać obrazy, wystawiać oceny w formie gwiazdek w poszczególnych obszarach doświadczenia, a także wystawiać ogólną ocenę w formie gwiazdkach.

Ogłoszenia są powiązane z subskrypcją, więc dopóki aktywna jest subskrypcja profilu, ogłoszenia powiązane z tą subskrypcją również będą aktywne.

Pozycja w wynikach wyszukiwania
W wynikach wyszukiwania ogłoszenia w pakietach Premium i Business pojawiają się ponad wszystkimi pozostałymi ogłoszeniami.

Ogłoszenia Promowane to jedyne ogłoszenia, które mają wyższą pozycję w wyszukiwarce, niż ogłoszenia w pakietach Premium i Business

Wskazówka: w ramach pakietu Business otrzymujesz od nas 7 dni Ogłoszenia Promowanego w miesiącu.

Aby dłużej utrzymać swoją widoczność w wynikach wyszukiwania oraz ekspozycję ogłoszenia, zalecamy promowanie swoich ofert.