fbpx
Site logo

Najlepsze lumpeksy w Poznaniu – gdzie warto iść?

Jakie lumpeksy w Poznaniu cieszą się największą popularnością? Zobacz najlepsze lumpeksy w Poznaniu w roku 2023, które zostały wybrane przez społeczność SecondHandy i ruszaj na lumpeksowe łowy! 🧡

Czego dowiesz się z tego wpisu?

Lista najlepszych lumpeksów w Poznaniu w roku 2023:​

Miejsce 1 - ul. Dąbrowskiego 34 - Z Drugiej Ręki

Z Drugiej Ręki Dąbrowskiego 34 Poznań

📍 Lokalizacja: Sklep second hand „Z Drugiej Ręki”, znajduje się przy ulicy Dąbrowskiego 34 w Poznaniu. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie łatwy dostęp do modnych zakupów. Plan dojazdu dostępny jest tutaj.

👚 Asortyment: „Z Drugiej Ręki” oferuje szeroki wybór odzieży, w tym bieliznę nocną, biżuterię, galanterię, obuwie, odzież ciążową, damską, męską, sportową, vintage oraz stroje kąpielowe. Dodatkowo, w asortymencie znajdują się torby i plecaki, które dopełniają każdą stylizację.

💰 Cennik i Dostawy: Dostawy towarów odbywają się w każdy wtorek. Ceny towarów na wagę zmieniają się w zależności od dnia: poniedziałek – 20 zł/kg; wtorek – 89 zł/kg; środa – 79 zł/kg; czwartek – 69 zł/kg; piątek – 59 zł/kg; sobota – 49 zł/kg.

Godziny Otwarcia: Sklep „Z Drugiej Ręki” jest otwarty w poniedziałki od 10:00 do 17:00, we wtorki od 9:00 do 19:00, w środy, czwartki i piątki od 10:00 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

Dodatkowe Informacje: Sklep zapewnia komfortowe zakupy dzięki przymierzalniom, płatnościom kartą oraz sprzedaży towaru na wagę. „Z Drugiej Ręki” jest przyjazny zwierzętom i posiada wyraźny podział na kategorie i sekcje, ułatwiający orientację w bogatej ofercie.

💚 Jak mówi właścicielka, Pani Hanna: „Sklep powstał we wrześniu 2023 roku z zamiłowania do mody i ludzi. Uwielbiamy kiedy coś się dzieje, a w tej branży dzieje się dużo 🙂 Poza tym mamy naprawdę świetnych klientów, a po roku już całkiem sporą ilość tych, którzy wpadają do nas regularnie i to nas najbardziej cieszy.”

🔍 Więcej informacji oraz opinie o sklepie „Z Drugiej Ręki” znajdziesz na jego profilu na SecondHandy.

Miejsce 2 - ul. 27 Grudnia 7 - Premium Second Hand

Premium SecondHand Poznań

📍 Lokalizacja: Sklep „Premium Second Hand”, mieszczący się przy ulicy 27 Grudnia 7 w Poznaniu, jest łatwo dostępny komunikacją miejską, z przystanku Plac Wolności. Więcej informacji o dojeździe dostępne są tutaj.

👚 Asortyment: Sklep „Premium Second Hand” zajmuje imponującą powierzchnię ponad 250 m² i oferuje szeroką gamę produktów: od odzieży używanej i outletowej damskiej, męskiej i dziecięcej, po bieliznę, obuwie oraz dodatki. Klienci znajdą tutaj również galanterię, torby, plecaki, a nawet gry i zabawki.

💰 Cennik i Dostawy: Towar w „Premium Second Hand” wymieniany jest w każdy czwartek. W dniu dostawy ceny wynoszą 80 zł/kg, natomiast w najtańszy dzień, czyli w środę, klient może nabyć rzeczy po 5 zł/szt.

Godziny Otwarcia: Sklep jest otwarty codziennie, od poniedziałku do soboty, w godzinach 10:00-20:00.

Dodatkowe Informacje: „Premium Second Hand” oferuje nie tylko bogaty asortyment, ale także doskonałe warunki zakupów – dobre oświetlenie, przestronne przymierzalnie oraz sprzedaż towaru na wagę.

💚Jak mówi właściciel, Pan Piotr: „Chociaż często staramy się żyć według jakiegoś określonego planu, czasem niektóre momenty są wynikiem czystego zbiegu okoliczności. Tak było w naszym przypadku. Nigdy wcześniej nie byłem związany ze sferą sklepową na płaszczyźnie Second Handów, nie wspominając o zakupach w tego typu miejscach. Przełom nastąpił dopiero pod koniec 2021 roku, kiedy poznałem pierwszą osobę z branży, a po niej kolejną, która mocno
zainteresowała mnie światem „lumpeksów”.

Od tamtej pory badałem temat. Zrobiłem biznesplan i rozpoczęły się poszukiwania odpowiedniego lokalu. Obszar poniżej 100 m2 nie wchodził w grę. Uznałem, że jeśli mamy się angażować, to tylko w coś dużego i tak zaiste się stało, choć początki były trudne. Odmienienie przestrzeni, którą wcześniej zajmowały pomieszczenia bankowe, zdobycie wszystkich elementów wyposażenia i ich montaż, wymagały od nas sporego wkładu pracy oraz czasu, który zdawał się być naszym największym wrogiem. Wszystko jednak potoczyło się właściwym torem. Walczyliśmy do ostatniej minuty, udało się.

Decyzja o uruchomieniu nowego biznesu okazała się strzałem w dziesiątkę. Ciekawy, a zarazem wymagający i przyszłościowy interes idealnie ukazuje rosnącą w naszym społeczeństwie ekologiczną świadomość na temat potrzeby redukcji śladu węglowego i konsumpcjonizmu.”

🔍 Więcej informacji o sklepie „Premium Second Hand” znajdziesz na profilu sklepu na SecondHandy.

Miejsce 3 - ul. Głogowska 55/57 - Ciuchologia

Ciuchologia Poznań

📍 Lokalizacja: Sklep „Ciuchologia”, umiejscowiony przy ulicy Głogowskiej 55/57 w Poznaniu, zapewnia łatwy dostęp i przyjazną atmosferę. Dodatkowe informacje o lokalizacji i dojeździe dostępne są tutaj.

👚 Asortyment: „Ciuchologia” oferuje modną i unikatową odzież używaną z różnych zakątków świata, w tym z Niemiec, Anglii, Skandynawii, Szwecji i Stanów Zjednoczonych. W sklepie znajdują się ubrania z kaszmiru, wełny oraz innych wysokiej jakości materiałów. Asortyment obejmuje bieliznę, galanterię, obuwie, odzież XXL, damską, dziecięcą, męską, roboczą, sportową, unisex oraz vintage, a także perfumy i kosmetyki.

💰 Cennik i Dostawy: Dostawy towarów odbywają się w każdy piątek. Cennik towaru na wagę wynosi: poniedziałek – 49 zł/kg; wtorek – 39 zł/kg; środa – 25 zł/kg; czwartek – 13 zł/kg; piątek – 69 zł/kg; sobota – 59 zł/kg.

Godziny Otwarcia: „Ciuchologia” jest otwarta od poniedziałku do soboty, od 10:00 do 20:00, z wyjątkiem czwartku, kiedy sklep zamyka się o 18:00.

Dodatkowe Informacje: Sklep charakteryzuje się dobrym oświetleniem, przyjazną atmosferą dla zwierząt, przestronnymi przymierzalniami, a także jest przystosowany dla wózków. „Ciuchologia” umożliwia płatności kartą i sprzedaż towaru na wagę.

💚 Jak mówi właściciel, Pan Marek: „Nasza przygoda z Ciuchologią rozpoczęła się od chęci zrobienia czegoś więcej niż tylko biznesu dla pieniędzy. Mieliśmy już inny sposób na utrzymanie się, natomiast coraz więcej informacji pojawiało się o tym jak marnowane są zasoby przez przemysł odzieżowy. O tym jak wiele ubrań nawet nie było kupowanych czy zakładanych przez nikogo. Sami od dziecka co weekend z rodzicami robiliśmy zakupy w takich sklepach, dlatego uznaliśmy, że chcemy działać w czymś co przyniesie także korzyść dla innych. Czasem brakowało nam pewnych rzeczy w second handach dlatego też chcieliśmy stworzyć takie miejsce gdzie klienci będą mogli robić zakupy z przyjemnością i każdy z nas będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę do ratowania planety.”

🔍 Więcej informacji o sklepie „Ciuchologia” znajdziesz na jego profilu na SecondHandy

Zobacz najlepsze lumpeksy w Poznaniu w naszej wyszukiwarce!

Miejsce 4 - ul. Głogowska 56 - Second Hand from Berlin

Second Hand from Berlin Głogowska 56 Poznań

📍 Lokalizacja: Sklep „Second hand & outlet from Berlin”, położony przy ulicy Głogowskiej 56 w Poznaniu. Szczegółowe informacje o lokalizacji i dojeździe dostępne są tutaj.

👚 Asortyment: „Second hand & outlet from Berlin” oferuje szeroki wybór odzieży damskiej i męskiej, w tym eleganckie galanterie i dodatki, a także obuwie. Sklep wyróżnia się starannie dobranym asortymentem, który łączy w sobie styl berlińskiej mody z praktycznością.

💰 Cennik i Dostawy: Dostawy nowych towarów odbywają się w każdy poniedziałek. Ceny towaru na wagę zmieniają się w ciągu tygodnia: poniedziałek – 85 zł/kg; wtorek – 75 zł/kg; środa – 65 zł/kg; czwartek – 40 zł/kg; piątek – 35 zł/kg; sobota – 25 zł/kg.

Godziny Otwarcia: Sklep jest otwarty codziennie, od poniedziałku do soboty, w godzinach 10:00-18:00, z wyjątkiem soboty, kiedy zamyka się o 14:00.

Dodatkowe Informacje: „Second hand & outlet from Berlin” zapewnia komfortowe warunki zakupów – dobre oświetlenie, klimatyzację, przymierzalnie, a także przyjazną atmosferę dla zwierząt. Sklep oferuje płatności kartą, sprzedaż towaru na sztuki i na wagę, a także wysyłkę towaru. Obsługa klientów odbywa się także w językach ukraińskim i rosyjskim.

💚 Jak mówi właścicielka, Pani Marina: „Jesteśmy młodziutkim, zaledwie kilkutygodniowym sklepem na mapie secondhandów, stworzonym przez dojrzałych ludzi z pasją 😊 A wszystko zaczęło się od kiełkującego w głowie pomysłu na stworzenie fajnej przestrzeni do znalezienia perełek w świetnej cenie. Chcieliśmy stworzyć miejsce, jakiego zawsze nam brakowało na mapie Poznania – tak powstał nasz SH Projekt z odzieżą używaną oraz outletową.

Tak – recykling i ochrona środowiska też są dla nas bardzo ważne, ale o tym chyba nie trzeba wspominać. W zasadzie 99% wystroju wnętrza oraz wyposażenia to materiały „z drugiej ręki”.
Wszystko podziało się niezwykle szybko, pracą wyłącznie naszych rąk stworzyliśmy to miejsce, ciągle je udoskonalamy. Aktualnie prowadzimy jeden sklep, ale nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

Działamy w Poznaniu, na ulicy Głogowskiej 56, od 4 grudnia 2023 roku. Niewielką przestrzeń zapełniamy ciuchami wyłącznie dobrej jakości, blisko 100% odzieży jest metkowana i dokładnie przez nas sprawdzana.

W sklepie możesz zakupić głównie odzież damską, torebki, obuwie oraz biżuterię. Asortyment jest sprzedawany na wagę, poza torebkami, butami oraz akcesoriami, które wyceniamy indywidualnie. Posiadamy w związku z tym strefę outlet. A już niedługo powiększymy dział męski. Zapraszamy do nas od poniedziałku do soboty.”

🔍 Więcej informacji o sklepie „Second hand & outlet from Berlin” znajdziesz na profilu sklepu na SecondHandy.

Zobacz najlepsze lumpeksy w Poznaniu w naszej wyszukiwarce!

Miejsce 5 - ul. Mielżyńskiego 21 - Level

Level Mielżyńskiego 21 Poznań

📍 Lokalizacja: Butik second hand „LEVEL”, zlokalizowany przy ulicy Seweryna Mielżyńskiego 21 w Poznaniu, to nie tylko miejsce zakupów, ale również przestrzeń kulturowa i edukacyjna. Szczegóły dotyczące lokalizacji i dojazdu dostępne są tutaj.

👚 Asortyment: „LEVEL” to butik oferujący ponad 300 m² powierzchni z wyselekcjonowaną odzieżą, obuwiem i dodatkami. Sklep proponuje ubrania dla każdego, niezależnie od wieku czy płci, promując zarazem miłość do planety i świadomą modę.

💰 Cennik i Dostawy: W sklepie nie ma stałego harmonogramu przecen, ale co jakiś czas można spotkać w sklepie obniżki typu -50% lub 2+1 gratis, szczególnie przy okazji organizowanych wydarzeń, dlatego warto śledzić ich w mediach społecznościowych.

Godziny Otwarcia: Butik „LEVEL” jest otwarty codziennie, od poniedziałku do soboty, w godzinach 10:00-18:00.

Dodatkowe Informacje: „LEVEL” to coś więcej niż sklep – to miejsce pełne kultury i edukacji. Organizowane są tu wydarzenia, warsztaty i różne atrakcje. Sklep jest przyjazny dla zwierząt, oferuje przymierzalnie i płatności kartą. Możliwa jest także rezerwacja towaru.

💚 Jak mówią właściciele: „LEVEL to zdecydowanie więcej niż sklep, to także misja edukacyjna i kulturalna. Od naszego otwarcia we wrześniu 2022 zorganizowaliśmy ponad 20 różnych eventów i atrakcji: 3 uliczne pokazy mody, LEVELOVE metamorfozy, spotkania autorskie z Muzykami, warsztaty z upcyclingu, wykłady z historii Poznania, malowanie koszulek, charytatywne Mikołajki, gyrokinesis, tworzenie mandali, sesje zdjęciowe, teledyski. Stworzyliśmy także system przyjmowania ubrań od Klientów i wspólnego zarabiania, organizujemy targi, podczas których udostępniamy przestrzeń sklepową naszym Klientom. Aktywnie współdziałamy z lokalną społecznością oraz organizacjami studenckimi.

Nasz sklep znajduje się w jednej z ciekawszych, zabytkowych kamienic w Poznańskim centrum – posiada wspaniały ogród i fascynującą historię… dość powiedzieć, że znajdowała się w niej siedziba loży masońskiej. Korzystając z tego staramy się przybliżyć Poznaniakom kawałek historii ukochanego miasta.

Wierzymy, że celebracja życia w świadomy i zrównoważony sposób to coś więcej niż tylko modny sklep – LEVEL to idea, którą chcemy razem z Wami rozwijać.”

Zobacz najlepsze lumpeksy w Poznaniu w naszej wyszukiwarce!

Miejsce 6 - ul. Św. Marcin 24 - Vive Profit

Vive Profit Święty Marcin 34 Poznań

📍 Lokalizacja: Sklep „VIVE Profit”, umiejscowiony przy ulicy Święty Marcin 24 w Poznaniu, jest popularnym miejscem zakupów, cenionym za szeroki asortyment i zaangażowanie w ideę obiegu cyrkularnego. Szczegółowe informacje o lokalizacji i dojeździe dostępne są tutaj.

👚 Asortyment: „VIVE Profit” oferuje różnorodny wybór artykułów, w tym odzież damską, męską i dziecięcą, obuwie, biżuterię, artykuły domowe, gry i zabawki. Sklep jest częścią sieci z tekstyliami używanymi i outletowymi, promującą zrównoważoną modę.

💰 Cennik i Dostawy: W „VIVE Profit” można znaleźć różne opcje cenowe, w tym sprzedaż na torby o różnych rozmiarach i cenach: L – 49,99 zł, XL – 64,99 zł, XXL – 99,99 zł. Sklep zachęca do odwiedzenia grupy fanowskiej na Facebooku, gdzie znajdują się informacje o aktualnych promocjach tutaj.

Godziny Otwarcia: Sklep jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 (czwartek do 20:00), a w niedziele od 10:00 do 18:00.

Dodatkowe Informacje: „VIVE Profit” jest przystosowany dla wózków, oferuje płatności kartą i umożliwia zakup towaru na sztuki oraz na wagę. Realizowany jest tu również program „Game4Planet”, więcej informacji znajduje się na stronie programu.

🔍 Więcej informacji o sklepie „VIVE Profit” znajdziesz na profilu sklepu na SecondHandy.

Miejsce 7 - ul. Dąbrowskiego 30 - Loca

Loca Dąbrowskiego 30 Poznań

📍 Lokalizacja: Sklep „Loca”, umiejscowiony przy ulicy Dąbrowskiego 30 w Poznaniu, w sercu Jeżyc, które słyną z licznych sklepów z używaną odzieżą. Dodatkowe informacje o lokalizacji i dojeździe dostępne są tutaj.

👚 Asortyment: „Loca” to przestronny lokal z wygodnymi alejkami, gdzie klienci mogą znaleźć szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, obuwie oraz różnorodną galanterię i dodatki.

💰 Cennik i Dostawy: Dostawy towaru odbywają się w każdy poniedziałek. Ceny towaru na wagę zmieniają się w ciągu tygodnia: poniedziałek – 65 zł/kg; wtorek – 55 zł/kg; środa – 45 zł/kg; czwartek – 35 zł/kg; piątek – 25 zł/kg; sobota – 15 zł/kg.

Godziny Otwarcia: Sklep „Loca” jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00, z wyjątkiem soboty, kiedy to zamyka się o 14:00.

Dodatkowe Informacje: Sklep oferuje przyjemne warunki zakupów, w tym przymierzalnie, płatności kartą i sprzedaż towaru na wagę.

🔍 Więcej informacji o sklepie „Loca” znajdziesz na profilu sklepu na SecondHandy

Zobacz najlepsze lumpeksy w Poznaniu w naszej wyszukiwarce!

Poznań to miasto, w którym nie brakuje sklepów z odzieżą używaną. Lumpeksy, zwane również „lumpami”, cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które poszukują oryginalnych i nietypowych ubrań. W dzisiejszym wpisie przedstawiliśmy najlepsze lumpeksy w Poznaniu z 2023 roku 💕

Jeśli szukasz unikatowych ubrań, które pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu, koniecznie odwiedź najlepsze lumpeksy w Poznaniu. W sklepach tych znajdziesz nie tylko oryginalne i modne rzeczy, ale również odzież w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do przejrzenia naszej listy najlepszych lumpeksów w Poznaniu i odkrycia ich wyjątkowego charakteru oraz bogatej oferty odzieży używanej 👗

Zobacz najlepsze lumpeksy w Poznaniu w poprzednim roku!

Miejsce 1 - ul. 27 Grudnia 7 - Premium Second Hand

Premium SecondHand Poznań
Ocena społeczności
/5
4.95/5

Sklep Premium SecondHand znajduje się na ul. 27 Grudnia 7 w Poznaniu, dojedziecie tam komunikacją miejską, zatrzymując się na przystanku Plac Wolności.

Lokal jest duży, to ponad 250 m2 powierzchni! Sklep posiada szeroki asortyment – od odzieży używanej i outletowej damskiej, męskiej i dziecięcej, przez bieliznę, obuwie oraz dodatki do odzieży, po gry i zabawki.

Towar wymieniany jest w każdy czwartek. W dzień dostawy cena wynosi 80 zł/kg, natomiast w najtańszy dzień – środę – można kupić rzeczy po 5 zł/szt.

Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20.

Więcej informacji znajdziecie na profilu sklepu w naszej wyszukiwarce.

Miejsce 2 - ul. Dąbrowskiego 30 - Loca

Loca Dąbrowskiego 30 Poznań
Ocena społeczności
/5
4.85/5

Sklep Loca mieści się przy ul. Dąbrowskiego 30 w Poznaniu, czyli w lokalizacji, gdzie blisko siebie znajduje się najwięcej sklepów z używaną odzieżą w Poznaniu [Zobacz lumpeksową trasę Pauliny po Jeżycach!]

Lokal jest przestrzenny, z wygodnymi, szerokimi alejkami, na których znajdziecie m.in. odzież damską, męską i dziecięcą, obuwie, galanterię i dodatki.

Dostawy towaru są w poniedziałki z ceną dnia 65 zł/kg. Najtaniej jest w soboty – 15 zł/kg.

W tygodniu sklep otwarty jest w godzinach 9-19, a w soboty 9-14.

Więcej informacji znajdziecie na profilu sklepu w naszej wyszukiwarce.

Zobacz najlepsze lumpeksy w Poznaniu w naszej wyszukiwarce!

Miejsce 3 - ul. Dąbrowskiego 46 - Loca

Loca Dąbrowskiego 46 Poznań
Ocena społeczności
/5
4.75/5

Kolejny sklep Loca również znajduje się na ul. Dąbrowskiego w Poznaniu, ale pod numerem 46. 

Znajdziecie tu odzież damską, męską i dziecięcą, obuwie, galanterię i dodatki, a także gry i zabawki.

Dostawy towaru są we wtorek z ceną dnia 65 zł/kg. Najtaniej jest w poniedziałki – 15 zł/kg.

W poniedziałki sklep otwarty jest w godz. 9-17, we wtorki 9-19, w soboty 9-14, a w pozostałe dni tygodnia 9-18.

Więcej informacji znajdziecie na profilu sklepu w naszej wyszukiwarce.

Zobacz najlepsze lumpeksy w Poznaniu w naszej wyszukiwarce!

Miejsce 4 - św. Marcin 66 - SecondHand from London

SecondHand from London św. Marcin 66 Poznań
Ocena społeczności
/5
4.5/5

Sklep SecondHand from London znajduje się na ulicy Św. Marcin 66/72 w Poznaniu.

W asortymencie dostępna jest odzież damska, męska oraz dziecięca, jak również obuwie, torebki, pościel, firany i zabawki.

Sklep podzielony jest na dwie części. W części po lewej nowy towar jest w środę, a w części po prawej w sobotę. W dniu dostawy towar kosztuje 80 zł/kg.

W tygodniu lokal otwarty jest w godzinach 10-17, a w sobotę 9-16. Sklep otwarty jest również w niedzielę handlową, w godz. 10-14.

Więcej informacji znajdziecie na profilu sklepu w naszej wyszukiwarce.

Miejsce 5 - ul. 28 Czerwca 1956 r. 133 - Avanti

Avanti 23 czerwca 1956 r. Poznań
Ocena społeczności
/5
4.5/5

Sklep Avanti znajduje się w Poznaniu na ul. 28 Czerwca 1956 r. 133, blisko skrzyżowania z ulicami Krzyżową i Kilińskiego.

Wśród asortymentu znajdziecie odzież używaną damską, męską i dziecięcą, galanterię i dodatki oraz obuwie na powierzchni  aż 300 m2.

Dostawy towaru są w środy, z ceną dnia 75 zł/kg. We wtorki jest najtaniej – 15 zł/kg.

W tygodniu sklep otwarty jest w godzinach 9-18, a w soboty 9-14.

Więcej informacji znajdziecie na profilu sklepu w naszej wyszukiwarce.

Zobacz najlepsze lumpeksy w Poznaniu w naszej wyszukiwarce!

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments