fbpx
Site logo

Najlepsze lumpeksy w Warszawie – gdzie warto iść?

Jakie lumpeksy w Warszawie cieszą się największą popularnością? Zobacz najlepsze lumpeksy w Warszawie w roku 2023, które zostały wybrane przez społeczność SecondHandy i ruszaj na lumpeksowe łowy! 🧡

Czego dowiesz się z tego wpisu?

Lista najlepszych lumpeksów w Warszawie w roku 2023:

Miejsce 1 - ul. Saska 46 - Kamizelka

kamizelka saska 46 warszawa

📍 Lokalizacja: Second hand Kamizelka Saska, zlokalizowany jest w Warszawie przy ulicy Saskiej 46. Znajduje się na Saskiej Kępie, która jest częścią dzielnicy Praga-Południe. Dojedziecie tam zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (dojazd możecie sprawdzić tutaj).

👚 Asortyment: Sklep oferuje różnorodny asortyment, w tym odzież damską, męską, XXL, obuwie, biżuterię, elektronikę oraz artykuły domowe.

💰 Cennik i Dostawy: Dostawy odbywają się w każdy czwartek. Cennik towarów na sztuki i na wagę: poniedziałek – 8 zł/szt, wtorek – 3 zł/szt, środa – 1 zł/szt, czwartek – 79 zł/szt, piątek – 59 zł/szt, sobota – 29 zł/szt.

⏰ Godziny Otwarcia: Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00, w środę do 17:00, a w sobotę od 10:00 do 17:00. W niedziele sklep pozostaje zamknięty.

✨  Dodatkowe Informacje: Sklep jest wyposażony w klimatyzację, przymierzalnię, a także oferuje możliwość płatności kartą. Klienci mogą ważyć zakupiony towar na miejscu. Kamizelka Saska oferuje również wysyłkę towaru oraz obsługę w językach ukraińskim i rosyjskim.

🔍 Więcej informacji oraz opinie o lumpeksie Kamizelka Saska znajdziecie na profilu sklepu w naszej wyszukiwarce

Miejsce 2 - ul. Meander 2A - Z 2 Ręki

z 2 ręki meander 2a warszawa

📍 Lokalizacja: Odkryjcie Z 2 ręki Meander 2a na warszawskim Ursynowie, przy Meander 2a. To idealne miejsce dla tych, którzy kochają modę i szukają unikalnych znalezisk. Dojazd samochodem oraz komunikacją miejską możecie sprawdzić tutaj. Dodatkowo, dla Waszej wygody, dostępny jest parking dla samochodów i rowerów.

👚 Asortyment: W Z 2 ręki Meander 2a czeka na Was szeroki wybór odzieży, od bielizny i odzieży nocnej, przez obuwie, odzież XXL, ciążową, dziecięcą, męską, sportową, po unisex i vintage. Znajdziecie tu również tekstylia, pościel, torby i plecaki.

💰 Cennik i Dostawy: Dostawy odbywają się co dwa tygodnie w czwartek z ceną dnia 89 zł/kg. Ceny zmieniają się średnio co 2 dni, spadając o około 10 zł z najniższą ceną 5 zł/szt. Na ceny wpływają różne czynniki, jak dni tygodnia czy święta. W soboty i przy specjalnych okazjach ceny mogą być jeszcze atrakcyjniejsze.

⏰ Godziny Otwarcia: Z 2 ręki Meander 2a zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00. W niedziele sklep jest zamknięty.

✨ Dodatkowe Informacje: Sklep oferuje świetne oświetlenie, klimatyzację, parking dla rowerów i samochodów, podział kolorystyczny towaru, jest przyjazny zwierzętom, posiada przymierzalnię, umożliwia płatności kartą, rezerwację towaru, towary na sztuki i na wagę oraz wagę dla klientów.

💚 Jak mówi Pani Dominika, właścicielka:  „Jesteśmy rodzinną firmą. Naszym pierwszym sklepem jest ten położony przy ul. Meander 2a na warszawskim Ursynowie. Mniej więcej w połowie roku 2021, podjęłam decyzję o otwarciu pierwszego sklepu. Jestem osobą świadomą ekologicznie i szukałam biznesu, dzięki któremu będę mogła przyczynić się w choćby małym stopniu do zmniejszenia ilości odpadów. Z tego powodu bardzo cenię sobie współpracę z „Ubrania do oddania”. Nie sprowadzamy towaru z zagranicy, tworzymy obieg cyrkularny w Polsce i to mi się bardzo podoba, bo realizuje moje założenia.”

🔍 Więcej informacji i opinie o Z 2 ręki Meander 2a znajdziecie na profilu sklepu na SecondHandy

Zobacz najlepsze lumpeksy w Warszawie w naszej wyszukiwarce!

Miejsce 3 - ul. Korkowa 98 - Kamizelka

kamizelka korkowa warszawa

📍 Lokalizacja: Odwiedźcie Kamizelka Korkowa na warszawskiej Wawrze, przy ulicy Korkowej 98. To miejsce, gdzie każdy miłośnik second-handu znajdzie coś dla siebie. Dojazd samochodem oraz komunikacją miejską możecie sprawdzić tutaj.

👚 Asortyment: W Kamizelce Korkowej czeka na Was szeroki wybór: odzież damska, męska, XXL, obuwie, biżuteria, a także elektronika, artykuły domowe i wiele innych. Wszystko, czego potrzebujecie do wzbogacenia Waszej garderoby i domu.

💰 Cennik i Dostawy: Dostawy odbywają się w każdą środę. Cennik? Poniedziałek to 8 zł/szt, wtorek 3 zł/szt, środa to 1 zł/szt, a od czwartku do soboty towary na wagę: czwartek – 79 zł/kg, piątek – 59 zł/kg, sobota – 29 zł/kg.

⏰ Godziny Otwarcia: Kamizelka Korkowa wita Was od poniedziałku do piątku, 9:00-19:00, środy do 17:00, a w soboty od 10:00 do 17:00. W niedziele sklep jest zamknięty.

✨ Dodatkowe Informacje: Sklep oferuje klimatyzację, przymierzalnię, płatności kartą. Możecie także sami zważyć zakupy. Dostępne są towary na sztuki i na wagę. Dla naszych ukraińskich i rosyjskich przyjaciół – obsługa w ich języku. Plus opcja wysyłki towaru!

🔍 Więcej informacji oraz opinie o Kamizelce Korkowej znajdziecie na profilu sklepu na SecondHandy

Miejsce 4 - ul. Solidarności 149 - Z 2 Ręki

z 2 ręki solidarności 149 warszawa

📍 Lokalizacja: Z 2 Ręki Solidarności 149 znajduje się na warszawskiej Woli, przy Alei „Solidarności” 149. To miejsce, które z pewnością przyciągnie każdego miłośnika mody second-hand. Szczegóły dojazdu samochodem oraz komunikacją miejską znajdziecie tutaj. Dla klientów dostępny jest również parking dla samochodów i rowerów.

👚 Asortyment: W Z 2 Ręki Solidarności 149 czeka na Was szeroki wachlarz odzieży: bielizna, odzież nocna, galanteria, obuwie, odzież XXL, ciążowa, damska, dziecięca, męska, sportowa, unisex, vintage, a także tekstylia, pościel, torby i plecaki.

💰 Cennik i Dostawy: Dostawy odbywają się w co drugi czwartek z ceną dnia 89 zł/kg. Sklep zmienia ceny sukcesywnie, średnio co 2 dni o 10 zł, jednak to zależy od dnia tygodnia, świąt i tempa sprzedaży towaru.

⏰ Godziny Otwarcia: Z 2 Ręki Solidarności 149 jest otwarty od poniedziałku do piątku, 10:00-19:00, a w soboty od 10:00 do 15:00. W niedziele sklep pozostaje zamknięty.

✨ Dodatkowe Informacje: Sklep oferuje klimatyzację, dobre oświetlenie, parking dla rowerów i samochodów, podział kolorystyczny towaru, jest przyjazny zwierzętom, posiada przymierzalnię, płatności kartą, rezerwację towaru, towary na sztuki i na wagę oraz wagę dla klientów.

💚 Jak mówi Pani Dominika, właścicielka: „Na początku zajmowaliśmy się wszystkim sami, obsługiwaliśmy klientów, robiliśmy dostawy i wymiany towaru. Często prosząc o wsparcie rodzinę i przyjaciół. Pozwoliło nam to poznać funkcjonowanie sklepu na każdym etapie i wypracować standardy, którymi kierujemy się obecnie we wszystkich naszych sklepach. Na rynku wyróżnia nas: wyjątkowa na rynku ekspozycja ubrań (podział na asortymenty oddzielone kolorem wieszaków – każdy asortyment ma swój kolor, dzięki czemu dużo łatwiejsze jest szukanie poszczególnych części garderoby) oraz  jakość obsługi. Wychodzę z założenia, że „perełki” można znaleźć w każdym sklepie, w jednym mniej, w innym więcej, ale doświadczenie zakupów klient zapamiętuje na długo i to właśnie z tego powodu do nas wraca i poleca nasze sklepy znajomym.”

🔍 Więcej informacji oraz opinie o sklepie znajdziecie na profilu sklepu na SecondHandy

Miejsce 5 - ul. Belgradzka 20 - Ciuchmania

ciuchmania belgradzka 20 warszawa

📍 Lokalizacja: Ciuchmania to miejsce, które znajduje się w samym sercu Warszawy, na ulicy Belgradzkiej 20. Dla wygody klientów dostępny jest parking dla rowerów oraz podział kolorystyczny towaru. Dojazd samochodem oraz komunikacją miejską możecie sprawdzić tutaj.

👚 Asortyment: W Ciuchmanii czeka na Was różnorodny asortyment, w tym bielizna, odzież nocna, galanteria, gry i zabawki, obuwie, odzież XXL, damska, męska, nowa, sportowa, unisex, vintage, przebrania i kostiumy, stroje kąpielowe, tekstylia, pościel, torby i plecaki.

💰 Cennik i Dostawy: Dostawy towarów odbywają się co 2 tygodnie w poniedziałki, a sklep oferuje towary na sztuki oraz na wagę.

⏰ Godziny Otwarcia: Ciuchmania jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00.

✨ Dodatkowe Informacje: Sklep zapewnia dobre oświetlenie, klimatyzację, przyjazność zwierzętom, przymierzalnię, a także jest przystosowany dla wózków. Możecie płacić kartą oraz skorzystać z opcji ważenia towaru na miejscu. Ciuchmania oferuje również wysyłkę towaru.

🔍 Więcej informacji oraz opinie o sklepie znajdziecie na profilu sklepu na SecondHandy

Zobacz najlepsze lumpeksy w Warszawie w naszej wyszukiwarce!

Miejsce 6 - ul. Targowa 47 - Z 2 Ręki

z 2 ręki targowa 47 warszawa

📍 Lokalizacja: Z 2 Ręki Targowa 47 to miejsce, które znajduje się na Targowej 47 w Warszawie. Sklep jest dogodnie usytuowany, a dojazd samochodem oraz komunikacją miejską możecie sprawdzić tutaj. Dla wygody klientów dostępny jest parking zarówno dla rowerów, jak i samochodów.

👚 Asortyment: W Z 2 Ręki Targowa 47 znajdziecie bogaty asortyment, obejmujący bieliznę, odzież nocną, galanterię, obuwie, odzież XXL, ciążową, damska, męska, sportową, unisex, vintage oraz torby i plecaki.

💰 Cennik i Dostawy: Sklep ten jest sklepem wyprzedażowym i dostarcza towar co tydzień w piątek. Ceny zaczynają się do 15 zł/szt i co dwa dni spadają o 5 zł, aż do 5 zł/szt w ostatnie dwa dni przed dostawą.

⏰ Godziny Otwarcia: Z 2 Ręki Targowa 47 zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00.

✨ Dodatkowe Informacje: Sklep oferuje dobre oświetlenie, klimatyzację, przyjazność zwierzętom, przymierzalnię, płatność kartą, rezerwację towaru oraz możliwość zakupu zarówno na sztuki, jak i na wagę.

💚 Jak mówi Pani Dominika, właścicielka:  „Rok 2023 kończymy z 6 otwartymi sklepami. Poza wymienionymi wyżej, działają także Targowa 59, Gen. Chruściela „Montera” 39a w Rembertowie i Kościelna 16 w Wołominie.

W  4 naszych sklepach obowiązuje dwutygodniowy cykl. Od momentu nowej dostawy cena za towar sukcesywnie spada aż do wyprzedaży w dwa ostanie dni po 5 zł/szt. Po czym następuje całkowita wymiana towaru. W trakcie cyklu codziennie dowieszamy nowe ubrania.
Dwa z naszych sklepów, przy ul. Targowej 47 i Kościelnej 16 w Wołominie, od stycznia 2024 są sklepami typowo wyprzedażowymi. Ceny kształtują się na poziomie od 15 zł/szt do 5 zł/szt w ostatni dzień cyklu. Całkowite wymiany w tych sklepach są co tydzień.

Z nadzieją patrzymy na rok 2024 i  planujemy dalszy rozwój sieci.”

🔍  Więcej informacji oraz opinie o sklepie znajdziecie na profilu sklepu na SecondHandy

Zobacz najlepsze lumpeksy w Warszawie w naszej wyszukiwarce!

Miejsce 7 - ul. Grochowska 258 - Farciarz

farciarz grochowska warszawa

📍 Lokalizacja: Farciarz znajduje się przy Grochowskiej 258/260 w Warszawie. Sklep położony jest w dogodnej lokalizacji, a możliwośći dojazdu możesz sprawdzić tutaj. Dla klientów dostępny jest parking dla samochodów.

👚 Asortyment: Sklep oferuje szeroki asortyment, w tym bieliznę, odzież nocną, biżuterię, galanterię, gry i zabawki, książki i czasopisma, obuwie, odzież XXL, damska, męska, nową, unisex, vintage oraz tekstylia i pościel.

💰 Cennik i Dostawy: Farciarz dostarcza towar co dwa tygodnie w czwartek. Ponadto, w sklepie obowiązują różne ceny w zależności od dnia tygodnia i cyklu. Poniedziałek, wtorek i środa to dni wyprzedaży, a w czwartek sklep prezentuje nowy towar.

⏰ Godziny Otwarcia: Sklep Farciarz czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

✨ Dodatkowe Informacje: W sklepie znajdziecie dobre oświetlenie, klimatyzację, przyjazność zwierzętom, przymierzalnię, płatność kartą oraz możliwość zakupu zarówno na sztuki, jak i na wagę.

💚 Jak mówi Pani Renata, właścicielka: „Z powodu kłopotów w prowadzeniu innej branży i drugiego problemu typu „powiedziały jaskółki, że niedobre są spółki” – powstał kilkanaście lat temu pomysł, aby spróbować sił w temacie „lumpeks”. Odzież nie do końca była dla mnie obcym tematem, ponieważ skończyłam szkołę w tym kierunku. Tak więc sytuacja życiowa plus wiedza stworzyły sklep FARCIARZ :)”

🔍 Więcej informacji oraz opinie o sklepie znajdziecie na profilu sklepu na SecondHandy

Zobacz najlepsze lumpeksy w Warszawie w naszej wyszukiwarce!

Warszawa to miasto, w którym nie brakuje sklepów z odzieżą używaną. Lumpeksy, zwane również „lumpami”, cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które poszukują oryginalnych i nietypowych ubrań. W dzisiejszym wpisie przedstawiliśmy najlepsze lumpeksy we Warszawie w 2023 roku 💕

Jeśli szukasz unikatowych ubrań, które pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu, koniecznie odwiedź najlepsze lumpeksy w Warszawie. W sklepach tych znajdziesz nie tylko oryginalne i modne rzeczy, ale również odzież w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do przejrzenia naszej listy najlepszych lumpeksów w Warszawie i odkrycia ich wyjątkowego charakteru oraz bogatej oferty odzieży używanej 👗

Zobacz najlepsze lumpeksy w Warszawie w roku 2022:​

Miejsce 1 - ul. Meander 2A - Z 2 Ręki

z 2 ręki meander 2a warszawa
Ocena społeczności
/5
5/5

Sklep Z 2 Ręki, przy ul. Meander 2a, położony jest na Ursynowie, przy stacji metra Natolin. 

Aby ułatwić Wam zakupy, właściciele podzielili towar w sklepie na kilkadziesiąt kategorii (ponad 30 kategorii ubrań damskich, męskich i dziecięcych, dodatkowo m. in. ubrania narciarskie, bielizna, bielizna termiczna, buty, plus size, torebki).

Wieszaki układane są kolorami, a poszczególne kategorie odzieży oddzielone są kolorami wieszaków. Oprócz odzieży używanej i nowych ubrań z metkami, w sklepie są też bardzo dobrej jakości ciuchy polskich marek i projektantów.

W każdym sklepie co dwa tygodnie następuje całkowita wymiana towaru. W pierwszy dzień po dostawie zaczynamy od 89 zł/kg. Cena sukcesywnie spada przez dwa tygodnie, aż do dwudniowej wyprzedaży 5 zł/szt.

Sklep jest otwarty w tygodniu godzinach 9-19, a w soboty 10-15 (z wyjątkiem dnia po wymianie towaru oraz pierwszego dnia wyprzedaży, wtedy wszystkie sklepy czynne są 8-19).

Więcej informacji znajdziecie na profilu sklepu w naszej wyszukiwarce.

Zobacz najlepsze lumpeksy w Warszawie w naszej wyszukiwarce!

Miejsce 2 - ul. Ludwika Kondratowicza 25 - Anydays

anydays kondratowicza warszawa
Ocena społeczności
/5
5/5

Sklep Anydays znajduje się przy ulicy Kondratowicza 25 w Warszawie. Asortyment jest szeroki – od odzieży damskiej, meskiej, dziecięcej i unisex, przez obuwie, bieliznę, i biżuterię, po pasmanterię, pościel, ręczniki, gry i zabawki.

Co dwa tygodnie następuje kompletna wymiana rzeczy w sklepie, a co dwa dni dorzucane jest coś nowego. Sprzedaż odbywa się na kilogramy i na sztuki, w dzień dostawy cena to 79 zł/kg, a w najtańszy dzień – 5 zł/szt.

Sklep w tygodniu otwarty jest w godz. 9 – 19, a w soboty 10-15.

Naszym celem jest rozwijanie idei świadomej mody. Wierzymy, że można być modnym bez szkody dla przyrody.” – tak o swoich działaniach mówią właściciele, a my to popieramy na 100%!

Więcej informacji znajdziecie na profilu sklepu w naszej wyszukiwarce.

Zobacz najlepsze lumpeksy w Warszawie w naszej wyszukiwarce!

Miejsce 3 - ul. Grochowska 217 - Ciuchy z przeszłością

ciuchy z przeszłościa grochowska warszawa
Ocena społeczności
/5
4.95/5

Sklep Ciuchy z przeszłością znajduje się przy ul. Grochowskiej 217 w Warszawie (40 metrów od Ronda Wiatraczna).

W sprzedaży dostępna jest odzież używana z Anglii, a także obuwie, torby, zabawki, dodatki, biżuteria, pościel i gadżety oraz niewielki dział z odzieżą outletową.

Nowa dostawa towaru jest co 3 tygodnie w środy. Cena na nowej dostawie to 86zł/kg, a na koniec cyklu obowiązuje wyprzedaż 15zł/kg lub 5-10zł/szt.

Sklep otwarty jest w tygodniu w godzinach 9-19, a w soboty 9-15.

Więcej informacji znajdziecie na profilu sklepu w naszej wyszukiwarce.

Zobacz najlepsze lumpeksy w Warszawie w naszej wyszukiwarce!

Miejsce 4 - ul. Targowa 59 - Z 2 Ręki

z 2 ręki targowa 59 warszawa
Ocena społeczności
/5
4.95/5

Sklep Z 2 Ręki Targowa 59 położony jest na Pradze Północ, w okolicach stacji metra Dworzec Wileński.

Towar w sklepie podzielony jest na ponad 30 kategorii ubrań: damskich, męskich i dziecięcych, dodatkowo m. in. ubrania narciarskie, bielizna termiczna, buty, plus size, torebki, bielizna. Towar wieszany jest kolorami, aby uporządkować i ułatwić wyszukiwanie ubrań.

Dzięki współpracy z Ubrania Do Oddania sklep nie oferuje ubrań z importu, a towar pochodzi tylko Polski. Oprócz klasycznych perełek i ubrań z metkami, znajdziecie tu ubrania polskich marek i projektantów.

Cykl dostaw jest dwutygodniowy, a nowy towar pojawia się w środy. W ten dzień cena to 89/kg, a po dwóch tygodniach kończy się dwudniową wyprzedażą po 5 zł/szt. Od pierwszego do ostatniego dnia cyklu cena sukcesywnie spada.

Sklep otwarty jest w tygodniu w godzinach 9-19, a w soboty 10 – 15. Pierwszy dzień po wymianie towaru oraz pierwszy dzień wyprzedaż zaczynamy o 8 rano.

Jak mówią właściciele: “Naszym celem jest stworzenie sklepów, w których każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej informacji znajdziecie na profilu sklepu w naszej wyszukiwarce.

Miejsce 5 - ul. Saska 46 - Kamizelka

kamizelka saska 46 warszawa
Ocena społeczności
/5
4.9/5

Sklep Kamizelka znajduje się w Warszawie przy ulicy Saskiej 46, jest to salon z odzieżą nową i używaną. W sklepie znajduje się odzież męska, damska, dziecięca, obuwie, zabawki, biżuteria, artykuły gospodarstwa domowego, bibeloty, pościel.

Sklep jest klimatyzowany, posiada również mejsce dla rowerów, a przed sklepem dostępny jest publiczny parking.

Dostawy nowego towaru odbywają się w każdy czwartek. Pierwsze trzy dni są na wagę, a w pozostałe dni na sztuki. W dzień dostawy cena to 79 zł/kg, a w najtańszy – 1 zł/szt

W tygodniu sklep otwarty jest w godz. 9-17, a w soboty 10-17.

Więcej informacji znajdziecie na profilu sklepu w naszej wyszukiwarce.

Zobacz inne lumpeksy i vintage shopy w Warszawie

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments