fbpx
Site logo

Najlepszy lumpeks w Poznaniu w roku 2022 – gdzie warto iść?

Który sklep w Poznaniu był najlepszy w 2022 roku? Przeczytaj wywiad ze sklepem Premium SecondHand, poznaj opinie innych klientów, znajdź we wpisie swój kod rabatowy i ruszaj na lumpeksowe łowy! 😍

Skorzystaj z poniższych przycisków do szybszego poruszania się po wpisie 👇

Premium Second Hand - ul. 27 Grudnia 7, Poznań

Premium SecondHand Poznań
Ocena społeczności
/5
4.95/5

Sklep Premium SecondHand znajduje się na ul. 27 Grudnia 7 w Poznaniu, dojedziecie tam komunikacją miejską, zatrzymując się na przystanku Plac Wolności.

Lokal jest duży, to ponad 250 m2 powierzchni! Sklep posiada szeroki asortyment – od odzieży używanej i outletowej damskiej, męskiej i dziecięcej, przez bieliznę, obuwie oraz dodatki do odzieży, po gry i zabawki.

Towar wymieniany jest w każdy czwartek. W dzień dostawy cena wynosi 80 zł/kg, natomiast w najtańszy dzień – środę – można kupić rzeczy po 5 zł/szt.

Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20.

SecondHandy: Kto stoi za sklepem Premium SecondHand?

Piotr Radkowski: Sklep tworzą cztery ciekawe osobistości, które pomimo zupełnie różnych charakterów, współdziałają ze sobą, by razem tworzyć niezwykłą atmosferę Premium Second Hand. W skład naszego zespołu wchodzą:

Piotr — szef, głównodowodzący w sprawach organizacyjnych, wystroju i zaopatrzenia sklepu. Dzielnie co tydzień dbam o to, by w dniu dostawy wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dzięki mojej pracy m.in. w mediach społecznościowych, mogą Państwo na bieżąco śledzić unikatowe perełki, które znajdują się w asortymencie sklepu. Moje pasje to muzyka, sporty wodne i podróże.

Adrian — kreatywność, to jego drugie imię. Kolorowa osobowość, z głową tysiąca pomysłów na minutę. Nastawiony na działanie, nie boi się wyzwań stawianych każdego dnia. Wyjątkowe poczucie humoru, połączone z otwartością na drugiego człowieka sprawia, że rozmowa pomiędzy nim a klientem, staje się czystą przyjemnością. Prywatnie, ogromny pasjonat fryzjerstwa, historii oraz teatru.

Magda — osoba wielu zainteresowań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży modowej, jest w stanie z łatwością stwierdzić, co odznacza się potencjałem na stworzenie wyjątkowej stylizacji, a co, modowym faux-pas. W życiu prywatnym wielka miłośniczka zwierząt, specjalistka w dziedzinie gotowania oraz fascynatka sztuki filmowej.

Julia — w swojej pracy przykłada się głównie do kreowania dobrej relacji z ludźmi. Z uśmiechem i empatią odpowie na każde, nurtujące Państwa pytanie. Na co dzień, dusza artystyczna, przede wszystkim stawiająca nacisk na oryginalność. Realizuje się na polu tworzenia prac przestrzennych oraz poezji. Ubóstwia muzykę, dobrze radzi sobie w dziedzinie pieczenia ciast oraz nauki języków obcych.

SH: Skąd pomysł na otwarcie sklepu? Jakie były jego początki?

PR: Chociaż często staramy się żyć według jakiegoś określonego planu, czasem niektóre momenty są wynikiem czystego zbiegu okoliczności. Tak było w naszym przypadku. Nigdy wcześniej nie byłem związany ze sferą sklepową na płaszczyźnie Second Handów, nie wspominając o zakupach w tego typu miejscach. Przełom nastąpił dopiero pod koniec 2021 roku, kiedy poznałem pierwszą osobę z branży, a po niej kolejną, która mocno zainteresowała mnie światem „lumpeksów”.

Od tamtej pory badałem temat. Zrobiłem biznesplan i rozpoczęły się poszukiwania odpowiedniego lokalu. Obszar poniżej 100 m2 nie wchodził w grę. Uznałem, że jeśli mamy się angażować, to tylko w coś dużego i tak zaiste się stało, choć początki były trudne. Odmienienie przestrzeni, którą wcześniej zajmowały pomieszczenia bankowe, zdobycie wszystkich elementów wyposażenia i ich montaż, wymagały od nas sporego wkładu pracy oraz czasu, który zdawał się być naszym największym wrogiem. Wszystko jednak potoczyło się właściwym torem. Walczyliśmy do ostatniej minuty, udało się.

Decyzja o uruchomieniu nowego biznesu okazała się strzałem w dziesiątkę. Ciekawy, a zarazem wymagający i przyszłościowy interes idealnie ukazuje rosnącą w naszym społeczeństwie ekologiczną świadomość na temat potrzeby redukcji śladu węglowego i konsumpcjonizmu.

SH: Jak wygląda taki “typowy” dzień z życia sklepu?

PR: Typowe dni są z reguły spokojne. Otwarcie, sprzedaż towaru, zajmowanie się bieżącymi sprawami, pomoc klientom, zamknięcie. Klasyczny przykład codzienności pracy w handlu. Środa natomiast, jest już zupełnie inną bajką. Najniższe ceny przyciągają stałych i nowych klientów, którzy ustawiają się w kolejkach już na kilkanaście minut przed samym otwarciem. Wysoka frekwencja utrzymuje się praktycznie przez cały dzień, co dla osoby pracującej stanowi niemały orzech do zgryzienia. Utrzymanie porządku, bieżące monitorowanie sytuacji na sklepie i obsługa klientów, bywają nierzadko trudne. Pozostali pracownicy natomiast, zajmują się stricte wieszakowaniem nowego towaru oraz pomocą na sali sprzedaży. Po zamknięciu sklepu, następuje kolejny, istotny etap przygotowań. Na miejsce wkracza nowa załoga do wymiany asortymentu, którą zwykle kończymy około północy. Nazajutrz, po dokonaniu ostatnich poprawek, jesteśmy gotowi na dzień dostawy.

SH: Jakie ciekawostki związane są z Waszym sklepem?

PR: Tak naprawdę, ciekawe historie zdarzały się i zdarzają praktycznie codziennie. Zdecydowanie jednym z najlepszych wspomnień, były wielkie przygotowania do otwarcia naszego sklepu. Nowe miejsce, nowe osoby, nowa sytuacja. Początkowy stres jednak szybko przerodził się w motywację do działania. Niesamowici ludzie, których mieliśmy okazję poznać i cudowna atmosfera przyczyniły się do tego, że prawie dziewięć miesięcy później, wciąż możemy gościć Państwa u nas.

SH: Co jest Waszą “super-mocą”? Za co klienci lubią Was najbardziej?

PR: Zdecydowanie za szczerość i otwartość. Ze względu na wcześniejsze doświadczenie, jak i stale doskonalenie umiejętności interpersonalnych, jesteśmy miejscem, w którym każdy z osobna może czuć się swobodnie. Przede wszystkim stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Odpowiednio doradzimy oraz pomożemy w razie wątpliwości, aby zakupy w naszym sklepie poprawiły dzień i sprawiły radość kupującemu.

SH: Jakie są Wasze plany na to miejsce? Co jeszcze chcielibyście zrobić?

PR: Z czasem chcemy zadbać o jeszcze większe zadowolenie klientów. Aby lepiej wykorzystać powierzchnię sprzedażową, jaką dysponujemy, planujemy rozlokować w sklepie kilka kolejnych  gondol z ubraniami. Szacujemy, iż uda nam się zmieścić około dwustu dodatkowych kilogramów dodatkowego towaru. Ponadto, z biegiem czasu będziemy stopiono zmieniać wystrój, by stał się bardziej przyjemny dla oka i wpasował się nowy wizerunek ulicy 27 Grudnia, jaki szykuje nam miasto po zakończeniu remontów.

Specjalnie dla naszej społeczności i czytelników bloga, sklep Premium SecondHand na ul. 27 Grudnia 7 w Poznaniu przygotował jednorazowy rabat na zakupy w wysokości 25% 🧡 Odwiedzając sklep skorzystajcie z hasła „Ranking-SecondHandy-4” (pokażcie go przy kasie na telefonie) kod jest ważny do 31.03.23 r.

Więcej informacji o sklepie znajdziecie na jego profilu w naszej Wyszukiwarce 👇

Jeśli wpis Ci się podobał, udostępnij go znajomym!

Facebook
LinkedIn
Pinterest

Poprzednie wpisy na blogu:

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments